محل تبلیغات شما

واقعا از نتیجه ناراحت هستم

• واقعا از نتیجه ناراحت هستم

داور در این بازی بعد از صحنه اخراج بازیکن مان تمام صحنه ها ۵۰-۵۰ را به ضرر ما می گرفت. من فکر نمی کنم بازی ۵ دقیقه وقت اضافه در نیمه دوم داشت.

احسان حاج صفی کاپیتان تیم سپاهان می گوید که نتیجه نگرفتن در ثانیه های پایانی از نظر روحی و ورانی تاثیر بدی روی بازیکنان می گذارد.

به گزارش "ورزش‌سه"، احسان حاج صفی کاپیتان تیم سپاهان در پایان دیدار برابر سایپا در جمع خبرنگاران گفت:  ما در هر دو نیمه سوار بر بازی بودیم و موقعیت های تیم ما بسیار بیشتر از سایپا بود. ولی می توانستیم برنده بازی باشیم.

او ادامه داد: فوتبال روی بدش را به ما نشان داد و در ثانیه های پایانی بازی برده را مساوی کردیم. من واقعا ناراحت هستم چون هواداران ما در طول بازی به شدت ما را حمایت کردند. ما شرمنده آنها شدیم. نتیجه نگرفتن در ثانیه های پایانی واقعا از نظر روحی و روانی روی آدم تاثیر می گذارد.

حاج صفی در مورد نحوه داوری گفت: داور در این بازی بعد از صحنه اخراج بازیکن مان تمام صحنه ها ۵۰-۵۰ را به ضرر ما می گرفت. من فکر نمی کنم بازی ۵ دقیقه وقت اضافه در نیمه دوم داشت.

5 دندانپزشکی شبانه روزی فعال و موفق در ارائه خدمات برتر به مشتریان

مشاوره سئو - مشاوره رایگان سئو - مشاور سئو - سئوکار

هفته نهم لیگ برتر بسکتبال؛ پترو قهرمان نیم فصل اول

بازی ,نتیجه ,واقعا ,صفی ,های ,صحنه ,ناراحت هستم ,حاج صفی ,واقعا از ,ثانیه های ,های پایانی ,صحنه اخراج بازیکن

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Jeffrey's game beilbumorre bueprudorwal isquomura معلم خصوصی ریاضی متوسطه و دبیرستان- تدریس خصوصی ریاضیات 09102878521 scapennofe weiraiwealthbar Clyde's receptions اولین فروشگاه اینترنتی در ایران John's game